ARCHIV KONCERTŮ

16.12.2006 od 20:00
Praha / strahovská desítka

+ první koncert
08.03.2007 od 20:00
Praha / Na Slamníku

+ Ten Beers After
28.04.2007 od 20:00
Praha / strahovská desítka


10.05.2007 od 20:00
Praha / Na Slamníku

+ Ten Beers After
28.06.2007 od 20:00
Praha / Na Slamníku


13.07.2007 od 15:00
Krásná u Aše / Rebecca Fest

+ Záviš, Empty feeling, ....
20.07.2007 od 20:00
Praha / HIM - Strahov


14.12.2007 od 20:00
Praha / strahovská desítka


03.04.2008 od 20:00
Praha / HIM - Strahov


12.09.2008 od 20:00
Praha / HIM - Strahov


31.01.2009 od 20:00
Praha / HIM - Strahov


06.05.2009 od 18:00
Brno / FIT VUT

+ Den zavřených dveří na FIT VUT
20.05.2009 od 18:00
Praha / bar 11 - Strahov

+ Sillicon Hill Open Wednesday
28.04.2010 od 15:30
Praha / buzerák Strahov

+ Strahov Show
09.07.2010 od 20:00
Praha / RC Kain

+ Asthenia
26.10.2010 od 20:00
Praha / Modrá Vopice

+ soutěž modré vopice - základní kolo
31.01.2011 od 20:00
Praha / XT3

+ Shiro Ame
soutěž XT3 - základní kolo
15.02.2011 od 20:00
Praha / Modrá Vopice

+ Wishlist, Warhawk
soutěž modré vopice - osmifinále
09.04.2011 od 20:00
Praha / Klub U Vodárny

+ Adriana Pítrová, Figury
30.04.2011 od 20:00
Čierne, SK / Klub Čierne

+ Arzén, Christmas, Hospital Bukra
05.05.2011 od 20:00
Praha / Modrá Vopice

+ Mimo Realitu
soutěž modré vopice - čtvrtfinále
30.05.2011 od 20:00
Praha / Modrá Vopice

+ Fugu Fish
soutěž modré vopice - semifinále
11.06.2011 od 20:00
Praha / Carpe Diem

+ Adriana Pítrová, Figury
22.06.2011 od 18:30
Praha / Modrá Vopice

+ Asthenia, Kočky Neberem
soutěž modré opice - finále
01.10.2011 od 19:00
Praha / strahovská desítka

+ The Prošex, Figury
07.10.2011 od 19:00
Cheb / Jazz Rock Café

+ Humbuk, Attacus
18.12.2011 od 20:00
Praha / Chapeau Rouge

+ Vepřové komety, Escape Velocity
Chance to Dance
03.01.2012 od 20:00
Praha / KC Kaštan

+ Excelence
12.05.2012 od 19:00
Praha / Dejvická Klubovna

+ Prošex
08.06.2012 od 19:30
Praha / Carpe Diem

+ Figury
31.08.2012 od 18:30
Luby / Vinárna Brči

+ Herostrates, BreakDown of Hate, Humbuk
19.01.2013 od 19:00
Praha / strahovská desítka

+ U nás na Chobotě
křest CD
15.03.2013 od 20:00
Praha / Carpe Diem

+ Figury
23.03.2013 od 20:00
Roudnice nad Labem / Klub Renda

+ Vynález Zkázy
07.05.2013 od 20:00
Praha / strahovská desítka

+ Vynález Zkázy, Figury
03.08.2013 od 17:00
Kraslice / Rockové Sady XI.

+ Object, Seven, ...
13.09.2013 od 17:00
Roudnice nad Labem / Roudnické Vinobraní


17.10.2013 od 20:00
Praha / Lucky Lucky

+ Figury
07.12.2013 od 19:00
Praha / strahovská desítka

+ možná příjde Mikunduláš
08.03.2014 od 20:00
Praha / strahovská desítka

+ MDŽ
13.06.2014 od 20:00
Kladno / Auto Da Fé

+ Poslední Kro(c)k, Všechno Špatně
16.08.2014 od 20:00
Luby / Gibon's, Vilém Čok, Last Station, The Eclipse, J-Ellite

+ Hudební Festival Luby
12.09.2014 od 17:00
Roudnice nad Labem / Roudnické Vinobraní


13.09.2014 od 19:00
Praha / Exit-US

+ Stick n'OFF, Noxist
03.10.2014 od 20:00
Praha / Carpe Diem

+ Figury
29.11.2014 od 20:00
Praha / u Lažanských

+ Instinct
28.03.2015 od 19:00
Praha / Jazz Club u Staré Paní

+ All These Animals, Nekonečná Stanica
13.11.2015 od 19:00
Praha / Baryton

+ Figury
21.11.2015 od 19:30
Luby / MKS Luby

+ Cvokhaus, Second side, Funky Terrorist
28.11.2015 od 20:00
Jičín / klub Tango

+ Dukla Vozovna
08.12.2015 od 19:30
Praha / Jazz Club u Staré Paní

+ Sabina Ludányiová
04.02.2016 od 20:00
Praha / Freemasonic

+ StoneHat
11.03.2016 od 20:00
Hradec Králové / Music Bar Striga

+ Dobrý pocity, Battlefield
02.04.2016 od 20:00
Praha / RC Kain

+ Nohama nad zemí, Stars Are So Far
22.04.2016 od 20:30
Písek / klub Divadlo Pod čarou

+ Nohama nad zemí, Dilemma In Cinema
13.05.2016 od 19:00
Plzeň / Club Jam

+ The Jokers, Katana
10.06.2016 od 20:00
Tachov / Garáž: Trojka

+ The New Morning, Sons of Disaster (Belgie)
18.06.2016 od 19:00
Praha / Dejvická klubovna

+ Samota, The Beestinger
26.08.2016 od 20:00
Teplýšovice / rozhledna Špulka

+ Půlrok, Lemroucha
30.09.2016 od 20:00
Praha / strahovská desítka

+
Bohoušova svatba
01.10.2016 od 19:00
Praha / Dejvická klubovna

+ Funky Terrorist
17.12.2016 od 20:00
Praha / strahovská desítka


24.03.2017 od 22:00
Praha / Žižkovská Noc

+ hromada dalších
unplugged
19.04.2017 od 18:50
Praha / strahovská desítka

+ hromada strahovskejch vejpitků
SHOW 2017
24.06.2017 od 18:00
Liberec / Harcov

+ Zlopata
kulturni minifest
01.08.2017 od 19:00
Praha / Carpe Diem

+ Figury
akusticky
09.09.2017 od ?
Praha / Aber Sometimes Fest 10

+ Cílená Nejistota, 20000 židů pod mořem a další...
kdesi v Hlubočepích
23.09.2017 od 17:00
Roudnice nad Labem / Zámecký park Roudnice

+ spousta dalších
13.10.2017 od 19:00
Nymburk / hudební klub Mlejn

+
akusticky
aktuální koncerty