VÝPLODY


18. 10. 2017
CHV News: V neděli jsme dotočili EP čítající celé čtyři songy. Trochu si to sedne a brzy to pustíme "na pulty" :-). V rámci "Tady už si nezahraješ!" festu na strahovské Desítce vystoupíme v sobotu 11.11. cca od 20:00. Nicméně program je nabušený po celou dobu festivalu, tak si nenechte ujít i další hvězdné soubory.

15. 10. 2017
Včera super jízda v Barytonu. Díky všem co dorazili a speciální potlesk pro ty, co se nebáli zaimprovizovat na pódiu (y)

14. 10. 2017
Nymburk nás včera bavil (y). Rádi se někdy vrátíme. Dnes pokračujeme ve zběsilé jízdě, takže večer v Barytonu! Jak vidíte na fotografii, Miro je už pomalu na odchodu, tak si to nenechte ujít ;-).

13. 10. 2017
tak uz jedem kytary....

12. 10. 2017
Zítra se zavíráme na tři dny do studia. Tak si pomalu udělejte místo ve svých mp3 přehrávačích :-)

06. 10. 2017
Jelikož se nás snaží vyštípat ze zkušebny, nezbývá, než hrát po klubech. Miro už začal rozprodávat aparatury a nástroje, tak koukejte dorazit, dokud má na co hrát, možná to bude jeho poslední výstup!!

04. 10. 2017
Už jsme dlouho nebyli na výletě. Takže v pátek 13. balíme španěly a ptačí budky a hurá nach Nymburk.

26. 09. 2017
Přátelé, CHV hrají v průměru asi dva koncerty za dekádu. Přesto se od roku 2013 nějak záhadně daří alespoň jednou ročně zahrát na pátek třináctého. Tentokrát to bude 13.10. Kdo netrpíte paraskavedekatriafobií ani triskaidekafobií, doražte do Hudební klub Mlejn. Zahrajeme akusticky a s námi vystoupí hard rocková kapela Infection z Cerhenic.

21. 09. 2017
Milovníkům vína připomínáme naše sobotní vystoupení v rámci Roudnického vinobraní. Zároveň se omlouváme Sebastianovi a Sváťovu dividlu, kteří vystupují ve stejný čas na Hlavní scéně resp. scéně Nádvoří a nebudou tak kvůli nám mít žádné fanoušky v kotli :-/. Sorry jako :-P odkaz

19. 09. 2017
S podzimním listím se do kapely snesly bohužel i problémy. Kapela je momentálně personálně nestabilní a na nadcházející koncerty bude "lepit sestavu". S Lorym jsme se shodli, že za všechno může jednoznačně Miro. V poslední době nepokrytě upřednostňoval bezvýznamné studium doktorátu před konstruktivní a strategickou debatou nad pivem. Vědomě tak mařil přípravy nové desky, která měla vyjít příští rok přesně na mezinárodní den feministek. Další třenice osobního rázu byly cítit už na jaře, kdy měl Lory ruku v sádře a Miro se mu na ní bezohledně odmítnul podepsat. Takové gesto od "kamaráda" zaselo semínko nedůvěry, které nyní přerostlo v další naschvály. Za všechny uvedu třeba dohady o práva na kapelní logo, sabotáž péče o květinovou výzdobu zkušebny, vyloženě odfláknutou nástěnku na měsíc září a především Mirem ukradená databáze kontaktů odebírajících náš newsletter. Ta čítá krásných 9 mailových adres. Jeho neskutečně chabý argument, že šest mailovek z celkového počtu stejně patřím bývalým či stávajícím členům kapely by snad neobstál u žádného rozumně smýšlejícího člověka. Myslím, že mluvím za všechny zbylé členy, když vyjádřím úlevu nad jeho vystěhováním ze zkušebny. Beztak se tam už se všemi těmi svými tituly nevešel. Aktuálně tedy nastupuje na pozici basáka navrátivší se Macko, který dříve válel na kytaru. Uvažujeme rovněž o změně názvu na "Ukradené Choré Vzťahy". P.S. :-) Vítáme zpět do kapely Macka a Mirovi přejeme mnoho štěstí v osobním životě i při budování své profesní kariéry za hranicemi ČR i všedních dní 🙂 #thx4allBro

18. 09. 2017
Gratulujeme panu doktorovi k dosažení další životní mety! A pak, že to nejde!12. 09. 2017
Zase o nás píšou: odkaz